Щорічно в Україні у символічний період з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Шістнадцятиденний період акції охоплює важливі дати: 25 листопада ‒ Міжнародний день боротьби із насильством щодо жінок, 1 грудня ‒ Всесвітній день боротьби зі СНІДом, 2 грудня ‒ Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня ‒ Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, 5 грудня ‒ Міжнародний день волонтера, 6 грудня ‒ вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі, 9 грудня ‒ Міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня ‒ Міжнародний день прав людини.
Класні керівники та учні Іванівської ЗШ І-ІІ ступенів долучилися до акції та провели ряд заходів, спрямованих на привернення уваги до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, а також формування свідомості учнів щодо нетерпимого ставлення до насильства. Учасники методичного об’єднання класних керівників (на чолі із Любечко О.В. та у співпраці із педагогом-організатором Фесюк С.І.) провели навчання у формі воркшопу «Школа – простір без насильства!», метою якого став спільний пошук шляхів попередження насильства в освітньому просторі, створення безпечного середовища та окреслення плану дій педагогів-виховників у період проведення акції.
З учнями 5-9 класів було проведено анкетування «Насильство та його прояви» з метою виявлення обізнаності школярів про насильство в сім'ї та школі. Також учнів зяли участь в онлайн-конкурсі освітнього проєкту На Урок до Всесвітнього дня Гідності.
У рамках акції педагог – організатор (та класний керівник 5кл.), Фесюк С.І., провела інформаційний дайджест «Я – проти насильства», обговоривши зі школярами актуальні питання насильства та його видів, шляхи подолання; а також склавши чіткий алгоритм дій у разі випадку насильства.
Класним керівником 6 класу, Степанюк Л.В., було проведено тематичну зустріч з елементами тренінгу «Ми – проти насильства», що спонукала до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей та сприяла вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до інших.